Bedrijfsprofiel
INVEN Technology Benelux b.v. is een dynamisch bedrijf met al meer dan 20 jaar ervaring op het gebied van meet- en regelapparatuur voor de papier-, pulp-, afvalwater- , drinkwater- en proceswaterindustrie. Vanuit het zuidelijke Breda, het middelpunt van de Benelux, werken wij met een hecht team, waarin alle specialismen elkaar naadloos aanvullen.


Experts in meettechnologie

De specialistische kennis op diverse vakgebieden en een over vele jaren opgebouwde ervaring geeft ons een ruime voorsprong als het gaat om advisering en beoordeling van specifieke en complexere meet- en regelapplicaties.

Maak kennis met INVEN als bedrijf, de instrumenten en de mensen via het interview met NV Nederland. Begin 2010 bezocht de filmploeg van NV Nederland ons. Het programma is bedoeld om economische regio´s in Nederland met potentie te promoten.


Wie is wie?

Naast het voeren van de directie is Paul Backer de specialist voor het wet-end en gasdetectie applicaties.
p.backer@inven.nl

Papier industrie of (stoom) regelventielen, het moet wel gek gaan als Jan Backer u niet kan helpen.
j.backer@inven.nl
Dries Nelemans kan u alles vertellen over papierindustrie, afvalwater, drinkwater en gasdetectie.
d.nelemans@inven.nl

Het reilen en zeilen van het kantoor in Breda wordt geleid door Helen Noorland
h.noorland@inven.nl
Voor service, reparatie, onderhoud en reserve onderdelen kunt u altijd bij
Marc Weeterings terecht.
m.weeterings@inven.nl

Patty Brands zorgt voor de opvolging en bewaking van uw bestelling.
p.brands@inven.nl
Voor al uw administratieve vragen kunt u terecht bij Astrid van de Sande.
a.vandesande@inven.nl